طراحی سایت در پروتکنیک

با توجه به نیازها و انتظاراتی که اشخاص و کسب‌وکارهای مختلف دارند بتواند بهترین سایت را با بهترین قیمت امکانات ارائه ‌کند و شما را به صورت دقیق، حساب‌شده و مؤثر به هدفتان برساند.
طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را با تیم پروتکنیک تجربه کنید

آنچه در این مقاله می خوانید

ads-1

طراحی سایت در پروتکنیک به چه صورت است؟

 

قیمت طراحی سایت در اکثر مواقع با توجه به امکانات آن تعیین می‌شود و معمولا قیمت طراحی سایت فروشگاهی بیشتر از قیمت طراحی سایت شرکتی است. با توجه به این موضوع، مجموعه طراحی سایت پروتکنیک دو پلن پایه و پیشرفته را با امکانات خاص در نظر گرفته است که با توجه به نیازها و انتظاراتی که اشخاص و کسب‌وکارهای مختلف دارند بتواند بهترین سایت را با بهترین قیمت امکانات ارائه ‌کند و شما را به صورت دقیق، حساب‌شده و مؤثر به هدفتان برساند.

پلن های پروتکنیک

 

طراحی سایت از دو بخش Back-end و Front-end تشکیل میشود، بخش Back-end مربوط به پشت صحنه سایت که شامل امکانات و ساختار کلی سایت و ارتباطات آن با پایگاه داده میشود که توسط تیم پروتکنیک بر روی CMS وردپرس طراحی، بهینه و پیاده سازی شده است. بخش Front-end که در واقع همان ظاهر سایت و یا هر چیزی که کاربر میبیند در قالب های متنوعی به صورت اختصاصی طراحی شده است. از این رو پلن های آماده با هزینه کمتری نسبت به پلن های اختصاصی ارائه میشود.

به بالای صفحه بردن